Zobacz video

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż oraz wynajem maszyn budowlanych. Nasza firma skoncentrowała się w głównej mierze na maszynach marki JCB ale posiadamy również maszyny innych marek jak: Manitou, Komatsu, Caterpillar, Takeuchi, Kubota, Yanmar . W naszej ofercie znajdziecie Państwo także części zamienne jak i usługę serwisową.
Swoją działalność na rynku polskim rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu. Obecnie firmę tworzy zespół ludzi, który świetnie porusza się w tematyce maszyn, budownictwa, jak również biegle posługujący się językami obcymi.
Główną bazę magazynową tworzy teren o powierzchnie 2,5 hektara przy głównej trasie DK94 w miejscowości Suchoraba.
Przykładamy szczególną wagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Każda z maszyn która do nas przybędzie, jest sprawdzana przez serwis, co daje nam i klientowi tak ważne poczucie bezpieczeństwa i pewność zakupu.

Szerokie kontakty w kraju i poza jego granicami, pozwalają nam ze spokojem patrzeć w przyszłość i wciąż się rozwijać.

Wizja firmy DENISON

“Naszą wizą jest stać się firmą pierwszego wyboru, kreującą partnerskie relacje oraz stanowiącą wzór w szybkości i terminowości realizacji”.

Informacja
Znaki towarowe (np. JCB, KOMATSU i innych marek) użyte w treści strony są własnością ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Firma DENISON nie rości sobie żadnych praw do znaków Firm i Towarów użytych w treści strony, poza jej własnymi.